KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944077

nr 1194 4077

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Hus i vinterlandskap. Signerad, daterad -67. Olja på duk, 64x91 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 juli 2018
kl 18:26:20

24/7 12:51:24 1      Vinnande bud

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann